Asterstraat
About the place
Ben jij op zoek naar een comfortabele en betaalbare studentenkamer vlakbij Leiden? Zoek niet verder! Wij hebben een prachtige kamer beschikbaar die perfect is voor een student die op zoek is naar een gezellige plek om te wonen. Volledig gemeubileerd met een comfortabel bed, bureau en kast. Snelle wifi en alle benodigde voorzieningen voor studie en ontspanning. Gedeelde keuken en gemeenschappelijke ruimte voor sociaal contact. Onze woning bevindt zich op een gunstige locatie, dicht bij universiteiten, hogescholen, openbaar vervoer en alle voorzieningen die je nodig hebt. De buurt staat bekend om zijn studentvriendelijke sfeer en levendige gemeenschap. Inclusief gas, water, elektriciteit en internet. Wasfaciliteiten beschikbaar. Veilige fietsenstalling.
What you'll get
Shared livingroom
Shared kitchen
Shared bathroom
Shared toilet
Internet available
Unknown energy label
1 roommates
Male roommates
No pets allowed
What you'll pay
Rent (including utilities)
€735
Deposit
€735
Additional costs
Where you'll stay
Asterstraat, Katwijk
Landlord's ideal tenant
About the landlord
Azaad
You need to be logged in to see more details
12 m²
Furnished room
Available from 2 may 2024
until 1 sep 2024
Viewing possible
Ask the landlord about a viewing
Azaad
Roommate